© Tüm hakları saklıdır.HAKKIMIZDA


2015 yılında İnşaat Mühendisi Harun Erdoğan tarafından kurulan şirketin hali hazırda yerleşkesi Manavgat’ta bulunup, bugüne kadar inşaat sektöründe yenilikçi ve disiplinli çalışma anlayışıyla hizmet vermektedir. Sektörün hayatımıza kattığı modern hatları en önemli çizgisi kabul ederek ve doğaya saygılı şekilde çalışmaktadır.


Her zaman yenilikçi ve gelişmeye açık bir anlayışa sahip olan şirket, gerek gelecek hedefleri gerekse de günümüz şartlarıyla eşsiz binalar tasarlamakta ve kullanıma sunmaktadır.MİSYON&VİZYON


Harun Erdoğan İnşaat bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarda kaliteli inşaat üretmeyi ve işi zamanında teslim etmeyi benimsemiştir. Müşterilerine, iş ortaklarına, taşeronlarına, çalışanlarına ve iş ilişkisi içerisinde olduğu tüm kişi ve kurumlara şeffaf ve güvenilir olmuştur. Bu prensiplerinden ödün vermeden de çalışmalarına devam etmektedir.
İş hayatına başladığı günden beri ahlaklı ve profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyeti ve ticari itibarıyla da ispat etmiştir. İnsanların yaşam kalitesine ve sağlığına olan özverileriyle, en doğru şekilde çalışmak en temel hedefleri olmuştur.